Osiedle Jarosława Dąbrowskiego SM Mokotów

Zawiadomienie

Walne Zgromadzenie SM “Mokotów” dla Osiedla Dąbrowskiego w dniu 11 czerwca 2024 r.

Aula Wielka Collegium Bobolanum ulica Rakowiecka 61 Warszawa godzina 18.00

Szanowni Państwo, Drodzy sąsiedzi.

Walczymy o 60 milionów zł na remonty budynków Osiedla Dąbrowskiego SM „Mokotów”.

W najbliższy wtorek (11.06.2024 o godz. 18.00) w Aulii Wielkiej Collegium Bobolanum (róg ul. Wołoskiej i Rakowieckiej) odbędzie się walne zebranie Osiedla „Dąbrowskiego”. Jest ogromnie ważne, abyśmy przyszli TŁUMNIE na to zebranie, z wielu powodów. Wymienię dwa najistotniejsze:

1. Nasze głosy są potrzebne/niezbędne, aby pozyskać znaczące środki (około 60 mln złz programów Unii Europejskiej na niecierpiące zwłoki remonty budynków osiedla. Taka szansa może się nie powtórzyć.

2. Nasze głosy są potrzebne/niezbędne, aby wprowadzić POPRAWKĘ do przygotowanej przez Zarząd Spółdzielni uchwały, która daje Prezesowi prawo do zaciągania zobowiązań finansowych w imieniu spółdzielców bez określenia CELU tychże. Nauczeni przykrym doświadczeniem poprzedniej prezesury, która wygenerowała w budżecie Spółdzielni kilkumilionową stratę, jesteśmy przeciwni zaciąganiu zobowiązań finansowych przez Zarząd bez sformułowania jasnego celu i przeznaczenia tych środków.

Obecność na zebraniu i solidarne głosowanie daje nam szansę współgospodarowania budżetem Spółdzielni dla pożytku osiedla.

Jeśli nie możecie Państwo przybyć na zebranie, proszę, wypełnijcie upoważnienie (druk do pobrania na stronie Spółdzielni lub w biurze Administracji) i oddajcie go sąsiadowi/sąsiadce, którzy na zebranie się wybierają.
Jedna osoba może głosować w imieniu własnym plus jednej osoby upoważniającej.

Rada Osiedla

Dojazd do Aulii Wielkiej Collegium Bobolanum
Ul. Rakowiecka 61, Warszawa (róg ul. Wołoskiej i Rakowieckiej).


Discover more from Osiedle Jarosława Dąbrowskiego SM Mokotów

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Scroll to Top