Osiedle Jarosława Dąbrowskiego SM Mokotów

Już Zostały Ustawione !!! – Pojemniki na Małogabarytowy Sprzęt Elektroniczny i Elektryczny o Maksymalnych Wymiarach 40x20x50 cm.

Szanowni Państwo.

Administracja Osiedla Dąbrowskiego informuje, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 3 pojemniki na odbiór małogabarytowych elektrośmieci, zostały już ustawione na terenie naszego Osiedla.

Lokalizacje w jakich ustawione są pojemniki to:

1. Dąbrowskiego 82D.
2. Balladyny 3B.
3. Dąbrowskiego 71A.

Wykaz sprzętu jaki będzie można wrzucać do pojemników.

1.      Sprzęt małogabarytowy w rozmiarach 40x20x50 cm :

Odkurzacze, zamiatacze do dywanów, urządzenia do szycia, oprawy oświetleniowe, kuchenki mikrofalowe, sprzęt wentylujący, żelazka, tostery, noże elektryczne, czajniki elektryczne, zegary i zegarki, golarki elektryczne, wagi, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, kalkulatory, odbiorniki radiowe, kamery wideo, sprzęt wideo, sprzęt hi-fi, instrumenty muzyczne, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, elektryczne lub elektroniczne zabawki, sprzęt sportowy, komputery rowerowe, do nurkowania, biegania, wiosłowania itd., czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, małogabarytowe narzędzia elektryczne i elektroniczne, małogabarytowe wyroby medyczne, małogabarytowe przyrządy do monitorowania i kontroli, małogabarytowe urządzenia automatycznie wydające produkty, mały sprzęt ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi.

2. Małogabarytowy sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie wymiarów 40x20x50 cm.

3. Telefony komórkowe, GPS, kalkulatory kieszonkowe, routery, komputery osobiste, drukarki, telefony.

4.      Zużyte baterie i akumulatory.

5.      Zużyte tonery.

Charakterystyka pojemnika:

1. Pojemnik posiada następujące wymiary: szerokość 120 cm, głębokość 120 cm, wysokość 180 cm.

2.      Wygląd: 

Zdjęcia ustawionych pojemników.

blank
blank

Discover more from Osiedle Jarosława Dąbrowskiego SM Mokotów

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Scroll to Top